Reference

Inovativní software, který nemá konkurenci. Přehledný, jednoduchý a zároveň plně obsáhlý. Každodenně nám pomáhá mít rychle business pod kontrolou odkudkoli. Ať už se jedná o rezervace, pokladnu, sklad či statistiky.

Petia Janováčová

TOWELL
Estetické centrum

Vladimír Žitný

Dobrá práce!

Jelikož chci mít nad salony plnou kontrolu a nemůžu jako majitel být na všech zároveň (Praha, Brno, Plzeň a Ostrava), tak mi Stoodio zajišťuje důkladnější kontrolu, co se na salonech děje.

Šetří spousty času a peněz a pomáhá ulehčovat od administrace mně a manažerům. Propracovaný rezervační systém nám umožňuje mít přehled o všech návštěvách našich klientů.

Jen tak dál...

Zároveň se tento systém neustále vyvíjí, aktualizuje a reaguje na současné potřeby. Vyřeší za Vás spousty problémů, nových zákonů a nařízení, které má tento systém ihned pod palcem a nemusíte mít strach, že na něco zapomenete.

Systém je zcela intuitivní a práce v něm je velice příjemná, jak pro zákazníka, tak administrátora.

A co je nejvíc skvělé? Když se Vám v sytému povede něco špatně udělat, nebo si nevíte rady, nebo prostě něco nefunguje, tak tu máte servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Za celý můj tým moc děkujeme Stoodiu!

FITNESS Centrum Barrandov

Josef Vít

S rezervačním systémem jsme velice spokojeni, díky zkušenostem s ostatními rezervačními systémy máme možnost porovnat kvalitu a ocenit širokou nabídku nadstandardních služeb, které nám CLINICOS poskytuje.

Zaměstnanecké rozhraní je naprosto přehledné a rychle pochopitelné, rozšířené rozhraní pro majitele si žádá chvilku pozornosti a „proklikání“ s tím nám však velice ochotně pomohl osobně přímo profesionální tým CLINICOS.

Rádi doporučujeme a těšíme se na další společné projekty.